محمد سالاری گفت: متاسفانه علی رغم اینکه از شروع به کار مجلس جدید ماه ها  سپری شده است هنوز جلسه مشترک برای بررسی و تصمیم گیری در خصوص بررسی مشکلات کلان شهر تهران که نیاز به همراهی نمایندگان مردم در مجلس دارد تشکیل نشده است.

رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران در ادامه تذکرات خو در صحن علنی شورای شهر تهران در تذکری به هیئت رئیسه شورا اظهار داشت: با توجه به این که در سال اول شورا شاهد شکل گیری  کمیسیون های تخصصی جهت بررسی و تصمیم گیری در خصوص موضوعات محله و کلان و  فرابخشی شهر تهران بوده ایم و تداوم فعالیت  این کمیسیون ها را خواستاریم.

سالاری با اشاره به این که ترکیب نمایندگان مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تغییر کرده است ،  می بایست در خصوص اعضای جدید این کمیسیون در جلسه ای مشترک تصمیم گیری شود ، خواستار تسریع در این خصوص شد.

وی با انتقاد به تاخیر در جلسه مشترک نمایندگان محترم تهران در مجلس شورای اسلامی با نمایندگان شورای شهر تهران خطاب به چمران رییس شورا اعلام کرد: متاسفانه علی رغم اینکه از شروع به کار مجلس جدید ماه ها  سپری شده است هنوز این جلسه مشترک برای بررسی و تصمیم گیری در خصوص بررسی مشکلات کلان شهر تهران که نیاز به همراهی نمایندگان مردم در مجلس دارد تشکیل نشده است.