رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران گفت: در خصوص توقف تخلفات پالادیوم حدود دو ماه پیش به شهرداری تهران تذکر دادم و با معاونت امور مناطق شهرداری تهران در خصوص الزام شهرداری منطقه جهت توقف اقدامات متخلفانه مذاکره داشته ام.

 محمد سالاری در رابطه با وجود تخلفات در مجتمع تجاری پالادیوم بیان کرد: حفر تونل از زیر زمین یا زیر معبر، حق عمومی شهر و حق مردم است و کسی نمی‌تواند برای ایجاد تسهیلات شخصی خود چنین اقدامی را انجام دهد. براساس قانون نمی‌توان برای مجموعه شخصی، تسهیلاتی را این چنین ایجاد و حفاری کرد، باید مجوز قانونی آن باشد که این اقدام انجام نشده است.

 وی ادامه داد: احداث به اصطلاح پل هوایی از فراز ساختمان‌های دیگر و استفاده از پلاک و معابر دیگر ساختمان‌ها که در دوره مدیریت شهری گذشته تصمیم‌گیری شده بود، اساساً غیرقانونی است، چرا که مجتمع پالادیوم یک ساختمان خصوصی است، اگر دولتی بود وضعیت فرق می‌کرد. این وضعیت با قواعد و اصول شهرسازی مطابق نیست.

 سالاری افزود: در خصوص توقف تخلفات پالادیوم حدود دو ماه پیش به شهرداری تهران تذکر دادم و با معاونت امور مناطق شهرداری تهران در خصوص الزام شهرداری منطقه جهت توقف اقدامات متخلفانه مذاکره داشته ام. چنانچه تا هفته آینده به تذکر بنده پاسخ داده نشود در محل پالادیوم جهت پیگیری تخلفات به همراه خبرنگاران حضور خواهم یافت.