آیین تقدیر از حامیان محمد سالاری و تجلیل از مردمان شریف سبزوار بزرگ روز پنج شنبه 13 اسفندماه 94 در محل حسینیه باقرالعلوم سبزوار برگزار گردید.

محمد سالاری ، عضو سبزواری شورای اسلامی شهر تهران در بدو ورود به سبزوار با حضور در گلزار شهدای این شهر با نثار فاتحه و اهدای گل، ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا باردیگر با آرمان های بلند انقلاب و مقام معظم رهبری تجدید پیمان کرد و سپس در مشایعت پر شور و مثال زدنی حامیان خود در حسینیه باقرالعلوم که جمع کثیری از حامیان ایشان در آنجا گردهم آمده بودند، حضور یافت.

در ابتدای مراسم پس از قرائت قرآن و پخش سرود ملی جمهوری اسلامی ایران، ابوالفضل نصر آبادی به نمایندگی از اعضای شورای سیاستگذاری دفتر ارتباطات مردمی محمد سالاری ضمن عرض خیر مقدم به مسئولان حاضر در جلسه ، مهمانان و حامیان محمد سالاری و ضمن تقدیر و تشکر از تمامی دست اندرکاران برگزاری انتخابات در سطح کشور و همچنین احترام به نظر فقهای محترم شورای نگهبان احترام به قانون و حضور پر شور همه آحاد جامعه در پای صندوق های رأی را مصداق مردم سالاری دانست.

نصرآبادی در ادامه با اشاره به گفتمان ِمتعالی محمد سالاری، وی را فردی قانونمدار توصیف کرد و نوید همکاری های گسترده ایشان با هدف توسعه سبزوار بزرگ را به حاضران اعلام کرد.

در ادامه مراسم شهاب آرین، خواننده ملی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با اجرای سرود همدلی که بیانگر گفتمان این عضو سبزواری شورای اسلامی شهر تهران در عرصه انتخابات بود به هنرنمایی پرداخت که با استقبال پر شور حاضران همراه شد.

همچنین در این مراسم دیگر هنرمند صاحب نام عرصه موسیقی کشور، میثم ابراهیمی با اجرای سرود شهرستان سبزوار شورو اشتیاق خاصی را در مراسم حکم فرما کرد.

در این گردهمایی که اعضای شورای اسلامی شهرستان سبزوار نیز حضور داشتند از پیش نویس سند توسعه شهرستان که به همت محمد سالاری و همراهان ایشان طی آیینی خاص رونمایی شد و اعضای شورای شهرستاننیز به پاس حضور اخلاق مدارانه و قانونمدارانه محمد سالاری لوح سپاسی را به ایشان تقدیم نمودند.

همچنین استاد حسین ماستیانی ، هنرمند برجسته سبزوار به نمایندگی از جامعه هنرمند سبزوار، دکترحمیدیان ، عضو هیئت علمی دانشگاه حکیم سبزوار، به نمایندگی از دانشگاهیان و اساتید، دانشجویان و اعضای هیئت علمی، علی خسروی پویا دارای 2 عنوان جهانی در رشته پرورش اندام و پرس سینه سبزوار به اتفاق آقایان فوجی ، خلیلی و افتخاراز پیشکسوتان ورزش به نمایندگی از جامعه ورزشی و مدال آوران سبزوار، مجید غایی و علی کیایی به نمایندگی اصناف و بازاریان سبزوار، مسعود پسندیده، برادر شهید علیرضا پسندیده به نمایندگی از خانواده معظم شاهد و ایثارگران، با اهدای لوح های تقدیر و گل، هر کدام جداگانه از حضور محمد سالاری و تدوین گفتمان متعالی ایشان تقدیر و سپاس به عمل آوردند.

در ادامه این مراسم محمد سالاری به ایراد سخرانی پرداخت و با تبیین و تشریح گفتمان خود و همچنین تقدیر از حضور حامیان و همشهریان سبزواری جلسه را به اتمام رساند.